Aktualności

Informacja w sprawie prac taksacyjnych w lasach niepaństwowych na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego


Szanowni Państwo

 

w związku z realizacją umowy nr RR.273.1.2017 z dnia 1 czerwca 2017r., której przedmiotem jest : „Wykonanie uproszczonych planów urządzania lasu i aneksów do uproszczonych planów urządzania lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych, położonych na terenie powiatu wysokomazowieckiego”, uprzejmie informuje, że od dnia 10 lipca br. planowane jest rozpoczęcie prac terenowych przez taksatorów firmy Krameko sp. z o.o. z Krakowa.Prace urządzeniowe finansowane są ze środków Powiatu Wysokomazowieckiego i Funduszu Leśnego będącego w dyspozycji Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych
w Warszawie.

            Jednocześnie zwracam się z prośbą rozpowszechnienie powyższej informacji wśród właścicieli lasów w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie Państwa gminy/sołectwa.

 

z poważaniem:

 

Starosta Wysokomazowiecki

Bogdan Zieliński

 

 

 

Załącznik:

Wykaz obrębów objętych pracami urządzeniowymi

     

załącznik do pisma RR.273.1.2017 z dnia 29.06.2017r.

Wykaz obrębów objętych pracami urządzeniowymi

 

L.p.

Gmina

Obręb

1

2

3

1

Ciechanowiec

Gaj

2

Kostuszyn

3

Trzaski

4

Czyżew

Czyżew Osada M

5

Czyżew Chrapki W

6

Czyżew Kościelny M

7

Czyżew Ruś Wieś W

8

Czyżew Siedliska M

9

Czyżew Sutki W

10

Czyżew Sutki - Majątek W

11

Czyżew Złote Jabłko W

12

Dąbrowa Szatanki

13

Dmochy Wochy Przeczki

14

Dmochy Wypychy

15

Jaźwiny Koczoty

16

Jaźwiny Piertki

17

Kaczyn Herbasy

18

Krzeczkowo Szepielaki

19

Krzeczkowo Nowe Bieńki

20

Krzeczkowo Stare Bieńki

21

Michałowo Wielkie I

22

Michałowo Wielkie II

23

Ołdaki Magna Brok

24

Rosochate Nartołty

25

Siennica Gizy

26

Siennica Karasie

27

Siennica Klawy

28

Siennica Lipusy

29

Siennica Łukasze

30

Siennica Pierce

31

Siennica Pietrasze

32

Siennica Szymanki

33

Stary Kaczyn

34

Stokowo Bućki

35

Stokowo Szerszenie

36

Święck Strumiany

37

Zalesie Stare

38

Brulino Piwki

39

Klukowo

Janki Wiktorzyn

40

Kuczyn

41

Lubowicz Kąty

42

Łuniewo Wielkie

43

Malinowo

44

Piętki Basie

45

Klukowo

Piętki Szeligi

46

Piętki Żebry

47

Stare Kostry

48

Stare Warele

L.p.

Gmina

Obręb

1

2

3

49

Klukowo

Stare Zalesie

50

Trojanówek

51

Wyszonki Kościelne

52

Wyszonki Nagórki

53

Kobylin Borzymy

Stypułki Szymany

54

Wnory Kużele

55

Wnory Stare

56

Wnory Wandy

57

Zalesie Łabędzkie

58

Kobylin Latki

59

Kobylin Pieniążki

60

Kobylin Pogorzałki

61

Kropiewnica Gajki

62

Kropiwnica Racibory

63

Mojki

64

Makowo

65

Milewo Zabielne

66

Piszczaty Kończany

67

Sikory Janowięta

68

Sikory Pawłowięta

69

Sikory Piotrowięta

70

Sikory Tomkowięta

71

Stypułki Borki

72

Kłoski Świgonie

73

Kobylin Borzymy

74

Kobylin Kruszewo

75

Franki Dąbrowa

76

Franki Piaski

77

Garbowo Nowe

78

Garbowo Stare

79

Kierzki

80

Kłoski Młynowięta

81

Kobylin Kuleszki

82

Stypułki Świechy

83

Kulesze Kościelne

Gołasze Dąb

84

Faszcze

85

Kulesze Kościelne

86

Kulesze Podlipne

87

Leśniewo Niedźwiedź

88

Litwa Stara

89

Stypułki Giemzino

90

Wnory Wiechy

91

Wnory Wypychy

92

Chojane Pawłowięta

93

Chojane Stankowięta

94

Niziołki Dobki

95

Nowe Piekuty

Jabłoń Dobki

96

Jabłoń Spały

97

Jabłoń Zambrowizna

98

Kostry Litwa

99

Pruszanka Mała

L.p.

Gmina

Obręb

1

2

3

100

Nowe Piekuty

Tłoczewo

101

Sokoły

Chomice

102

Czajki

103

Jabłonowo Katy

104

Jabłonowo Wypychy

105

Jeńki

106

Kowalewszczyzna Wieś

107

Kowalewszczyzna Folwark

108

Mojsiki

109

Mojsiki Borzyska

110

Roszki Chszczony

111

Roszki Sączki

112

Stare Truskolasy

113

Truskolasy Lachy

114

Truskolasy Niewisko

115

Truskolasy Olszyna

116

Truskolasy Wola

117

Waniewo

118

Krzyżewo

119

Szepietowo

Dąbrowa Bybytki

120

Gierałty Nowe

121

Jabłoń Kikolskie

122

Średnica Jakubowięta

123

Średnica Maćkowięta

124

Stawiereje Michałowięta

125

Stawiereje Podleśne

126

Nowe Szepietowo Podleśne

127

Szepietowo Wawrzyńce ODR

128

Szymbory Andrzejewięta

129

Szymbory Włodki

130

Warele Filipowicze

131

Warele Nowe

132

Wojny Pietrasze

133

Wojny Piecki

134

Wojny Wawrzyńce

135

Wysokie Mazowieckie

Jabłonka Faszcze

136

Jabłonka Kościelna

137

Jabłonka Świerszczewo

138

Miodusy Litwa

139

Miodusy Stasiowięta

140

Miodusy Stok

141

Nowe Osipy

142

Osipy Kolonia

143

Wysokie Mazowieckie

Stare Osipy

144

Tybory Jezierna

145

Bujny Biszewo

146

Sokoły Jaźwiny

147

Osipy Wydziory II

148

Klukowo

Gnaty Soczewka

149

Usza Wielka

150

Klukowo

L.p.

Gmina

Obręb

1

2

3

151

Klukowo

Klukowo Kolonia

152

Żebry Wielki

153

Piętki Gręzki